קלפי
"שאלת מפתח"
לילדים ובני נוער

שרית אשרוב

קלפי "שאלת מפתח" לילדים ובני נוער

שרית אשרוב

אני מתארת לעצמי שאתם מקבלים מדי יום עשרות הצעות למתנות לגננות והמורות.

אני יכולה לדמיין את המוני הספקים שרוצים להיות איתכם בקשר (-:
ואפילו שאני כביכול עוד אחת “מהם”, מאותם ספקים, כולי תקווה שתקדישו רגע אחד לקרוא את הדף הבא, ואולי למצוא בו עניין כי הערך שיש במתנה שלי – הוא באמת מיוחד, ולא מדיד בשקלים.

המתנה שלי יכולה לפתוח את הראש לכיוונים חדשים בחיי היום יום של הילדים של כולנו.
אחד הקשיים של הילדים הגננות והמורות זאת התקשורת הפתוחה, שיח עם עומק, כדי לדעת מה באמת עובר על הילד או הילדה לכן יצרתי את קלפי “שאלת מפתח לילדים”.
הקלפים מאפשרים לילדים לשתף מתוך עולמם הפרטי, בדרך של משחק חוויתי, מבלי לחשוש מביקורת או מ״חקירה״ שלנו ההורים, המורים והגננות. השאלות על גבי הקלפים עוזרות לילדים לעצור רגע את הדינאמיות של חייהם, לשאול שאלות ולהתבונן בתוך עצמם, מהי הדרך הנכונה עבורם. לא דרך הריצוי, ולא דרך של מישהו אחר…

אלא מהי הדרך שלהם – הדרך שהם בוחרים ללכת בה. תפקידנו כהורים, מורים וגננות הוא לאפשר להם להתבונן ולשחק, לחלום ולתהות ולהיות שם עבורם, אם הם זקוקים לרעיונות נוספים להתבוננות ולפרשנות על החיים.

הערכה בנויה מ-52 שאלות, כולן מעוצבות על גבי תמונות צבעוניות ומקוריות מרחבי העולם, אשר נותנות השראה של צבע, חיים, מקומות שונים ואנשים שונים – פלא הבריאה במלוא עוצמתו.

למי זה מתאים?

חוות דעת על הקלפים

ערכת הקלפים נבחנה ונמצאה ראויה לקבלת תו תכן של מכון אדלר. מטרת הערכה הינה לעורר את ה"משחק" למודעות, לחקור ולגלות בתוכו תשובות לבעיות שמעסיקות אותו. הערכה מזמינה את האדם לדיאלוג פנימי אמיתי ועמוק נוכח שאלות מפתח שעשויות לעזור לו לקדם תהליכי חשיבה והתפתחות. החקר העצמי עשוי להוביל לתובנות משמעותיות שעשויות לסייע לאדם לדייק את עצמו ולצמוח.
מכון אדלר
"לפני כמספר חודשים, הוזמנה שרית לכיתתנו לפעילות חוויתית ושיח עם תלמידי הכתה. תלמידי כתה ב, בבית ספר בכפר סבא. שרית, סידרה את התלמידים במעגל והעבירה באופן חופשי חפיסת קלפים. התלמידים החלו לשתף ע"פ שאלות אשר הופנתם אליהם בקלפים. השיתוף היה פתוח, חופשי ומעניין. התלמידים נשאלו בשאלות בגובה העיניים וכך הרגישו נוחות במענה. השאלות, התאימו כל כך לתלמידים שהרגיש כאילו מישהו סידר את הקלפים. השאלות היו עינייניות וחשפו שיח פורה ומגוון. התלמידים המתינו בקוצר רוח לתורם להשיב על שאלת הקלף. אני, כמורה וכצופה מהצד, נהנתי לשמוע את תשובות התלמידים, את השיתוף והשיח אשר נפתח בעקבות שאילת השאלות. מאז, הקלפים הם משהו שמלווה אותי בשיחות אישיות ודרך להגיע אל התלמידים. ממליצה בחום "
רחל
“הקלפים מדהימים, פתחתי אותם עם הבת שלי לפני שהלכה לישון, כל אחד מאיתנו שלף קלף וכל אחד ענה על השאלה, אחרי עשרה קלפים הייתי צריך לעצור אותה בגלל השעה המאוחרת, תודה רבה"
אורי

המחיר הוא רק 197₪ מעוניינים לקבל הצעת מחיר לכמויות גדולות? השאירו את הפרטים:

מתנה - המדריך לדימוי גוף מנצח

הירשמו לקבלת טיפים ומסרים וקבלו את המדריך שלי לדימוי גוף מנצח

המייל שלכם שמור בידיים טובות. הפרטיות חשובה שלכם חשובה לי.