מה בין כאב ראש לפרפקציוניזם?

מה בין כאב ראש לפרפקציוניזם?

הרבה מאוד מהלקוחות שלי סובלים ממיגרנות וכאבי ראש, גם אני בעבר הרחוק סבלתי הרבה שנים עד כדי כך שהייתי צריכה לעשות צילומי סיטי, כדי לראות אם הכל בסדר.

כל זה היה לפני שגיליתי את הספר המדהים של לואיז היי "אתה יכול לרפא את חייך"  - זה הספר הראשון שקניתי בזמנו שהייתי בתיכון עוד לענת .

שם גיליתי איך המחלות שלנו מדברים איתנו דרך הגוף , ומה המסרים שהגוף מנסה להגיד לנו דרך הכאב.

למה אני התחלתי לספר לכם על הראש והמיגרנות?

כי השבוע הגיעה אלי לקוחה להסרת שיער , לא ראיתי אותה כבר חודשיים (הטיפול הוא בין חודש וחצי לחודשיים) וגם שהיא כבר הגיעה היא שיתפה אותי שכמעט והיא ביטלה כי היא סוחבת איתה כבר כמה ימים מיגרנה חזקה. היא אמרה  שזה בגלל המחזור , אבל אני יודעת שראש מייצג דברים אחרים....בהמשך אני אשתף אתכם מה הוא מייצג.

ואז שאלתי אותה אם היא מוכנה לחדור לתוך הכאב ולראות איזה מסר יש לו להגיד לה.. היא הסכימה ותך כדי שאני עושה לה הסרת שיער אני מתחילה לשאול ת אותה שאלות מכוונות לתוך המיגרה שתפסה אותה חזק.

ואז היא מספרת לי על התפקיד החדש שהיא קיבלה בעבודה, וכמה היא מפחדת לאכזב את הבוס שלה , והפחדים שלה  שהיא לא תצליח למלא את כל המשימות שלה בהצלחה. תוך כדי ה"חקירה הפנימית" אני מחזירה אותה לפעם הראשונה שלה מתי היא הרגישה את הפחדים האלה פעם ראשונה, והיא מספרת לי שזה קרה לה בגיל 12 שהיא עברה מהקיבוץ לעיר הגדולה. בתוך הקיבוץ יש חממה מאוד גדולה ולצאת פתאום לעיר הגדולה יש מלא חששות ענקיים.... אני לא אכנס לתוך כל הטיפול אבל היום כאישה בוגרת שהיא יכולה להסתכל על אותה ילדה בת 12 מפרספקטיבה אחרת מה היא הייתה אומרת לאותה ילדה? איך היא יכולה להרגיע את אותה ילדה בת ה 12 - אותה לקוחה שלי היא בסביבות גיל ה 30 יש לה הרבה תובנות שהיא יכולה לחזק את אותה ילדה בת 12, ואז לאט לאט התחיל להשתחרר הכאב של המיגרנה....כי מה קרה פה ?

חזרה היום בתפקיד החדש הילדה בת 12 לדמות של האישה בת ה 30 , ועם כל התובנות ויכולות שיש לאותה לקוחה שלי אמא לשני ילדים מקסמים בתפקיד בכיר בחברה לחזק את אותה ילדה בת ה 12.

אני כותבת לכם אחרי כמה ימים וביקשתי את הרשות שלה לכתוב לכם, ולשמוע שמגרנה לא חזרה לה יותר. ואני מזכירה לכם היא הייתה בטוחה שזה קשור למחזור החודשי, וגם כשהוא עבר עדיין היה לה מיגרנה.

הבטחתי לכם לספר לכם מזה ראש ואיך אתם יכולים להעביר את הכאב שלכם מתוך הספר של לואיז היי- " כאבי ראש נובעים מפסילה עצמית ( הלקוחה שלי הייתה בטוחה שהיא יכולה לאכזב את הבוס שלה) . בפעם הבאה שבה תסבול מכאב ראש, עצור/י ושאל/י את עצמך, היכן וכיצד גרמת לעצמך לשגות. סלח/י לעצמך, הרפה/י מן העניין, וכאב הראש ישוב ויתפוגג חזרה אל האין, שממנו הגיע" 

"מיגרנות נגרמות ע"י אנשים הרוצים להיות מושלמים והיוצרים לחץ רב על עצמם. " 

 אז מאחלת לכם ראש ללא כאבים ואם הם כן באים עכשיו תדעו איך להתבונן בזה מבלי כדור.

בהצלחה אשמח לשמוע תגובות 

אם זה עזר לכם ואיך אתם מתמודדים עם כאבי ראש ומיגרנות

מתנה - המדריך לדימוי גוף מנצח

הירשמו לקבלת טיפים ומסרים וקבלו את המדריך שלי לדימוי גוף מנצח

המייל שלכם שמור בידיים טובות. הפרטיות חשובה שלכם חשובה לי.